Yüzde 75 İndirimle Spotify Premium Aboneliği

Yüzde 75 İndirimle Spotify Premium Aboneliği

Bu yazımızda Spotify Premium’u en az %50, en fazla %75 indirimle nasıl kullanabileceğinizi anlattım. Spotify Premium Öğrenci ve Spotify Papara Cashback indirimi

Spotify Nedir?

Spotify bir dijital müzik uygulamasıdır. Dünya üzerinde milyonlarca şarkıya anlık erişebilmenizi ve sanatçıların haklarını koruyarak dinleyebilmenizi sağlar. Daha önceleri hayatımızda plak, albüm ve kasetler vardı. Mutlaka bir pikap, CD oynatıcı veya kaset çalara ihtiyacımız vardı. Her şarkıya, albüme de erişim hem o kadar kolay değildi, hem de maddi olarak zorluklar yaratmaktaydı.

Teknolojinin gelişmesiyle birlikte mobil uygulamalar hayatımızda oldukça yer edinmeye başladı. Bildiğimiz üzere en popüler ve stabil uygulamalardan birisi de Spotify.

Spotify Premium Nedir?

Spotify Premium, reklamsız müzik dinlemek, oynatma listeleri oluşturmak ve çevrimdışı müzik dinlemek için Spotify’ın sunduğu paketlerden birisi.

Yüzde 75 İndirimle Spotify Premium Aboneliği

Öncelikle, bilmenizi isterim ki bir indirim kodu yok ve Spotify’in kendi sayfasında görebileceğiniz teyitleyebileceğiniz bir bilgi de paylaşmıyorum. Yaklaşık 1 yıldır kendim keşfettiğim ve kullandığım şekli, herhangi bir yasal sorunu olmayan yöntemi sizinle paylaşmak istiyorum.

Spotify öğrenci indirimi sunuyor. Bende bir öğrenciyim. Öğrenci indirimini de SheerID diye bir aracı firmayla gerçekleştiriyor. Öğrenci belgeniz ile birlikte Spotify Premium’a kayıt oluyorsunuz. Öğrenci değilseniz tabii ki bu indirimden yararlanamıyorsunuz.

Spotify Premium aylık ücreti 17.99 TL’dir. Spotify Premium Öğrenci ise 8.99 TL’dir.

Yani Spotify Premium Öğrenci aboneliğinizi oluşturduğunuzda otomatik olarak %50 indirimi kapmış oluyorsunuz. Şimdi sıkı durun, bi %50 indirim daha kapma imkanınız var! Fakat, bu Spotify avantajı ile değil, ödeme aracınız ile mümkün.

Geçenlerde Papara hakkında bir yazı yazmıştım. Papara, Cashback özelliği ile Spotify’a ödemenizin %50’sini anında iade ediyor. Spotify otomatik olarak sizden 8.99 TL çekim yapıyor, Papara ise bu çekilen 8.99 TL’nin 4.49 TL’sini iade ediyor.

Sonuç itibari ile aylık 4.49 TL ödeyerek Spotify kullanmış oluyorsunuz.

Bu indirimlerden ne zamana kadar faydalanırsınız?

Öğrenci belgesi sağlayabildiğiniz sürece Spotify Premium Öğrenci indirimini kullanabilirsiniz. İkinci %50 indirimi ise Papara Cashback özelliğinde Spotify için kampanya devam ettiği sürece kullanabilirsiniz.

Spotify için öğrenci üyeliği sağlayamıyorum, ne yapmalıyım?

Öğrenci olan bir yakınınız aracılığıyla Spotify kullanabilirsiniz, eğer yakınınız yakın zamanda Spotify kullanmayacak ise. Öğrenci aboneliği yapamıyorsanız üzülmeyin. Papara ile %50 indirim fırsatını kullanırsınız, yani 17.99 TL ödemek yerine 8.99 TL ödersiniz.

Bu yasal mı? Yoksa bir hile mi?

Öğrenci aboneliğini ve indirimi Spotify’ın kendisi sağlıyor. Diğer %50 indirim ise Papara tarafından sağlanıyor. Sonuç itibari ile bunda bir sorun yok.

%75 indirim nasıl oluyor?

İki kez %50 indirimden bahsettim. Siz %50 indirimli aboneliğin %50’sini ödeyeceğiniz için toplamda %75 indirime sahip olmuş oluyorsunuz.

Papara’ya nasıl üye olurum?

Papara hakkında bir yazı hazırlamıştım, buradan inceleyebilirsiniz.

Spotify Premium Öğrenci’ye nasıl üye olurum?

Spotify Premium Öğrenci hakkında bilgi edinmek ve üye olmak için burayı inceleyebilirsiniz.

Yorum Yaz